Konsultacje klasy VIII

17.11.2020

Zgodnie z nowym rozporządzeniem MEN z dnia 6 listopada, umożliwiającym organizowanie konsultacji dla klas kończących w tym roku edukację egzaminem zewnętrznym, przedstawiam harmonogram konsultacji  dla uczniów klasy VIII.

 

czytaj dalej...

Akcja- Gwiazdka dla zwierzaka !!!

10.11.2020

Jak co roku w naszej szkole będzie odbywała się zbiórka dla zwierząt w schronisku w Racławicach. Pomimo zajęć zdalnych uczniów klas I-VIII  szkoła jest otwarta codziennie 0d 8.00 do 15.00. 


czytaj dalej...

Zawieszenie zajęć stacjonarnych

25.10.2020

Zawieszamy na dwa tygodnie zajęcia stacjonarnedla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych

 

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

 


czytaj dalej...

Wybory Samorządu Uczniowskiego

23.10.2020

W dniu 1.10.2020r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosowało 53 uczniów obecnych tego dnia w szkole. Przewodniczącą szkoły została Emilia Wilk z klasy 8, która zdobyła 24 głosy. Zastępcą przewodniczącego została Oliwia Gazarkiewicz z klasy 4,...


czytaj dalej...
Wiarygodna szkoła