Bal Seniora 2018

Coroczną tradycją naszej Szkoły jest świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Nie inaczej było i w tym roku.                 8 lutego odbył się w murach Szkoły w Tropiszowie Bal Seniora. Uczniowie wszystkich klas wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego i zerówki włączyli się w przygotowanie tej szczególnej uroczystości. Zgromadzonych licznie Gości powitała Pani Dyrektor, Magdalena Gudowska-Betta, po czym rozpoczęły się występy dzieci. Przedszkolaki i uczniowie pod okiem wychowawców pięknie zaprezentowali swoje przedstawienia. Oprócz tradycyjnych wierszy i piosenek wykonywanych przez przedszkolaków i uczniów klas 0-III, były też inscenizacje inspirowane filmem "Janosik", skecze kabaretowe, koncert życzeń, nowa wersja "Czerwonego Kapturka"oraz tradycyjny taniec-krakowiak. Mimo towarzyszącej tremy, uczniowie stanęli na wysokości zadania, dając tym samym wyraz swojej miłości i wdzięczności dla przybyłych Babć i Dziadków. Po części artystycznej wnuczki i wnukowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty oraz laurki. Zgromadzeni Goście nie kryli wzruszenia, a także dumy ze swoich wnucząt. Następnie, przy akompaniamencie akordeonu był czas na poczęstunek i wspólne biesiadowanie przy stole.