Co wydarzyło się w tajemniczym ogrodzie? – wycieczka do Teatru Bagatela

Mała, niesforna dziewczynka przybywa do posiadłości swego wuja. Poznaje nowych ludzi, nietypowe zwyczaje, a w jej sercu rodzą się nieznane dotąd uczucia. Odnajduje klucz do ogrodu, który kryje w sobie gorzką tajemnicę. Spotyka chorego chłopca mieszkającego w mrocznym domu. I wreszcie w niej samej dokonuje się głęboka przemiana. Pierwszy raz w życiu czuje się naprawdę szczęśliwa. W taką oto piękną podróż wybrali się uczniowie klas IV-VII wraz z opiekunami. Musical powstał na podstawie powieści Frances Hodgson Burnett „Tajemniczy ogród”, a na scenie pojawili się wspaniali i cenieni aktorzy: Janusz Szydłowski, Magdalena Walach, Katarzyna Litwin, Piotr Różański, Przemysław Branny, Marcin Kobierski, Teresa Szklarczyk. Sztuka wzbudziła wiele emocji, od głębokich wzruszeń po salwy śmiechu, bo już czas na herbatkę w towarzystwie Truscotta… kto był, ten wie J. Po spektaklu reprezentacja klas wraz z p. Beatą Jagłą – Popiel pomknęli korytarzami Teatru Bagatela, aby dotrzeć do garderoby artystów. Wrócili bardzo zadowoleni, ponieważ udało się im zdobyć autografy aktorów. Uwiecznili również to spotkanie wspólną fotografią z panią Magdaleną Walach, która jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą.

Autografy i zdjęcia można zobaczyć na tablicy ogłoszeń na dolnym korytarzu.