Dla Rodziców - podziękowania

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy przybyli na Wieczór Świąteczny, 18 grudnia 2016 r.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy tak ochoczo zaangażowali się w przygotowania do tego niezwykłego dnia, kiedy uczniowie, rodzice, nauczyciele i cała społeczność Tropiszowa mogą się spotkać i wspólnie spędzić czas.

Dzięki Wam, Szanowni Rodzice, na szkolnym kiermaszu pojawiło się mnóstwo przepięknie wykonanych ozdób świątecznych. Z pewnością zdobią one teraz domy wielu rodzin. Taka ozdoba wykonana własnoręcznie, z zaangażowaniem całej rodziny, to więcej niż zwykła dekoracja. Dziękujemy państwu Gazarkiewiczom za wykonanie pięknej szopki bożonarodzeniowej, która została szczególnie wyróżniona i wystawiona na licytację.

Dziękujemy Paniom, które zorganizowały i poprowadziły kawiarenkę. Wasze talenty cukiernicze osłodziły czas wszystkim gościom!

Dziękujemy także wszystkim darczyńcom, tak hojnie dzielącym się tym co posiadają.

Wszystkie środki finansowe z kiermaszu, licytacji oraz kawiarenki zasiliły nasz szkolny budżet.

Wieczór Świąteczny jest naszą tradycją. To wydarzenie, które integruje lokalną społeczność, jest okazją do zaprezentowania talentów uczniowskich, a poprzez zaangażowanie rodziców i wszystkich ludzi dobrej woli daje wiarę w to, że wspólne działanie pozwala osiągnąć sukces.

Życzymy Państwu wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku 2017!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tropiszowie