Konkurs " STOP Smog"

Konkurs plastyczny " STOP SMOG " rozstrzgnięty. Celem konkursu było uświadomienie dzieciom wpływu człowieka na jakość powietrza, jakim oddychamy, zwiększając świadomość najmłodszych, co do zagrożeń dotyczących degradacjiśrodowiska naturalnego. Jakość przygotowanych prac zdradza, iż młodzi mieszkańcy Tropiszowa, mają wysoką świadomość proekologiczną. Wszystkie prace były oryginalne, pomysłowe oraz przygotowane na wysokim poziomie estetycznym i były zgodne z tematyką konkursu. Ngrodzono i wyróżniono 8 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych. Poniżej zamieszczamy listę osób :

Kategoria Oddział Przedszkolny- klasa III :

Miejsce I - Oliwia Morsztyn ( klasa 0)

Miejsce II - Kinga Łada ( klasa 0)

Miejsce III - Izabela Łada ( Oddział Przedszkolny )

Wyróżnienie - Konrad Cioś ( klasa II)

Kategoria klasy IV-VII:

I miejsce- Julia Wieczorek ( klasa VII)

II miejsce _ Maria Kura ( klasa V)

III Miejsce - Paulina Świeczka( klasa VI), Weronika Cichy ( klasa VII)

Serdecznie gratulujemy uczestnikom. Pamiątkowe dyplomy oraz upominki zostaną wręczone na najbliższym apelu . Zachęcamy do obejrzenia galerii prac, które zostały umieszczone na gazetce szkolnej na korytarzu na I piętrze.