Obchody 100 lecia odzyskania Niepodległości !!!

Aby uczcić 100tną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie naszej szkoły przygotowywali się długo. Każda klasa przygotowała coś wyjątkowego. Oprócz przedstawienia, były pieśni pariotyczne, flagi dla każdego ucznia, portrety ojców niepodległości a także coś dla ciała- ciasteczka z barwami narodowymi. Jedna z uczennic, Gabriela Łoboda samodzielnie ułożyła i napisała wiersz, który uroczyście wygłosiła. O godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała Mazurek Dąbrowskiego, po czym delegacja z panią dyrektor na czele zawiesiła flagę na budynku szkoły. Każdy, nawet najmłodszy, z pewnością zapamięta ten dzień na długo. Uczciliśmy 100 lat wolnej Polski, przypomnieliśmy sylwetki tych, dzięki którym dziś możemy być niepodległym i wolnym krajem.