Przedszkolny program " Czytajmy dzieciom "

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną.

W ubiegłą środę (4 października) klasę "0", odwiedziła p. Barbara Łada, prezentując bajkę „Myszka i szczurek”. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści. W podziękowaniu za bajkę, uczniowie wspólnie zaśpiewali piosenkę, a następnie zaprosili mamę Kingi do zabawy w kole. Na podsumowanie i podziękowanie obdarowaliśmy p. Basię odznaką "NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA BAJEK".

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do zapisywania się na wspólne czytanie dzieciom.