Ankieta

Jakie są Twoje ulubione zajęcia w szkole?


wyniki

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

W dniu 4 września w naszej szkole rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018. Uroczystej inauguracji dokonała pani dyrektor Magdalena Gudowska-Betta, która od 1 września objęła funkcję Dyrektora Szkoły. Przywitała ona wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców życząc owocnej pracy i dobrej, wzajemnej współpracy. Uczniowie przybyli w dobrych nastrojach , wypoczęci i pełni zapału do pracy. Nasza szkoła od tego roku szkolnego stała się 8-letnią szkołą podstawową. Powitaliśmy wśród nas szczególnie serdecznie pierwszoklasistów a także nowych pedagogów. Pani Dyrektor została powitana przez uczniów bukietem kwiatów. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby poznać swój rozkład zajęć oraz omówić sprawy organizacyjne. Wszyscy chcieli się też podzielić wrażeniami z wakacji. W murach naszej szkoły znów zrobiło się gwarno i wesoło. Oby dobre nastroje trwały jak najdłużej, a entuzjazm towarzyszył wszystkim w zgłębianiu kolejnych tajników wiedzy!


Wiarygodna szkoła