Smaczne i zdrowe śniadanie klas I i III

Smaczne i zdrowe śniadania klasy I i III.

20,21 listopada uczniowie klasy I i III pamiętając o higienie i bezpieczeństwie, pod opieką wychowawcy, przygotowali wyśmienite śniadania. Dzieci mocno zaangażowały się w organizację zdrowych produktów, bowiem wszystkie produkty zostały wcześniej odpowiednio przygotowane: umyte, pokrojone, zapakowane. Na wspólnym stole nie zabrakło: pełnoziarnistego pieczywa, produktów nabiałowych, świeżych soków, warzyw czy owoców. Pomysłowość uczniów była zaskakująca. Kanapki swoim wyglądem zachęcały do ich spożycia. Dzięki udziałowi w akcji, uczniowie przypomnieli sobie o kluczowej roli śniadania, a także kształtowali nawyki doboru zdrowych produktów. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy i niezbędny posiłek dnia. Zapewne miło spędzony czas, częstując się śniadaniem i prowadząc rozmowy, umocnił więzi klasowe. Dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy czynnie zaangażowali się w organizację produktów śniadaniowych.

ŚNIADANIE DAJE MOC!!!

Anna Kozik