Sukces naszego ucznia w Konkursie " Wiedzy o Sejmie "

19 kwietnia odbył się w Krakowie w siedzibie Starostwa Powiatowego konkurs „ Wiedzy o Sejmie”. Konkurs ten odbywał się dzięki zaangażowaniu pani poseł Elżbiety Dudy i pod patronatem Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Brali w nim udział uczniowie z Krakowa i powiatu krakowskiego. Wśród kilkudziesięciu uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, był również uczeń Szkoły Podstawowej w Tropiszowie Krystian Wiklik. Jako jedyny reprezentował gminę Igołomia-Wawrzeńczyce, zajmując w konkursie wysokie 5 miejsce spośród 40 uczniów. Był jednym z najmłodszych uczestników tego konkursu, ponieważ zdecydowaną większość stanowili uczniowie gimnazjów i liceów, co świadczy o dużym zasobie wiedzy Krystiana. Krystian przygotowywał się do konkursu pod okiem nauczyciela historii mgr Grzegorza Popiela.