Szkolny Dzień Dziecka - Dzień Sportu

2 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Dziecka. W słoneczny dzień dzieci rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych. Wzięły w nim udział wszystkie dzieci z klas 0-6 oraz oddział przedszkolny. Cześć sportową przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego. Były to głównie gry i zabawy sportowe, przeprowadzone na boisku szkolnym i sali konferencyjnej. Dzieci z oddziału przedszkolnego bawiły się na szkolnym placu zabaw. Po części sportowej dzieci dzięki uprzejmości OSP Tropiszów mogły zaznajomić się z wyposażeniem wozów strażackich i poczuć się przez chwilę prawdziwymi strażakami. Panowie strażacy zademonstrowali również pokaz gaszenia ognia. Po emocjach sportowo-strażackich przyszedł czas na słodkie lody oraz pamiątkowe dyplomy i nagrody.

(więcej zdjęć w Galerii Głównej)