Wycieczka mikołajkowa klas 0-III

W dzień Świętego Mikołaja dzieci z klas 0-III wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do Krakowa. Po krótkim spacerze po krakowskim Rynku postanowili osłodzić sobie ten dzień pobytem w Pijalni Czekolady Wedel. Na warsztatach czekoladowych uczniowie zamienili się w prawdziwych cukierników dekorując według własnych pomysłów torciki wedlowskie. Niejeden zawodowy cukiernik mógłby pozazdrościć fantazji naszym uczniom, czego dowodem są poniższe zdjęcia. Po ciężkiej pracy nagrodzonej gorącą czekoladą i pamiątkowym dyplomem dzieci wybrały się do Cinema City na film "Trolle", opowiadający o odnajdywaniu szczęścia. Zarażeni optymizmem od filmowych stworków, mimo pogorszenia pogody, w dobrych humorach wszyscy wrócili do domów.