Klub Czterech Żywiołów

W drugim semestrze nasza szkoła przystąpiła do projektu przyrodniczego skierowanego do uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Ma on na celu rozbudzenie zamiłowania do otaczającej przyrody oraz pielęgnowanie w dzieciach ciekawości świata.

Zgodnie z założeniami projektu wychowawczynie klas I-III, pani Agnieszka Król i pani Anna Szczęch, założyły Klub Czterech Żywiołów, którego członkami zostali wszyscy uczniowie z tych klas. Każde dziecko otrzymało legitymację członkowską „Strefy Strażnika Czterech Żywiołów”, w której będzie zbierało punkty oraz odznaki za zdobyte sprawności: wody, powietrza, ziemi i ognia. Zadnia proponowane klubowiczom mają różny stopień trudności i to od dziecka będzie zależało, które z nich wybierze. Bardzo prosimy Rodziców o kibicowanie małym przyrodnikom i wspieranie ich w realizacji pasjonujących wyzwań !

Więcej informacji o klubie można znaleźć na stronie: www.klubczterechzywiolow.pl

List do Rodziców: http://www.klubczterechzywiolow.pl/themes/klub4zywiolow/list_do_rodzicow.pdf

A. Szczęch