Ankieta

Jakie są Twoje ulubione zajęcia w szkole?


wyniki

Apel z okazji 3 maja

01.05.2014

Klasy czwarta i piąta, w ramach obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja z 1791 roku, przygotowały występ artystyczny pod przewodnictwem pani Małgorzaty Kościelniak. Oprócz krótkiej scenki, dzięki której każdy uczeń mógł zrozumieć dlaczego tak...

 


czytaj dalej...

Teatrzyk Ekologiczny

24.04.2014

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W ramach tego święta na całym świecie organizowane są różne akcje, które mają na celu promowanie postaw proekologicznych.

Uczniowie klasy drugiej chcąc włączyć się w działania na rzecz ochrony naszej planety przygotowali krótką inscenizację pt: „Niewielki, ale śliczny Wiosenny Teatrzyk Ekologiczny”. 

 


czytaj dalej...

II Dekanalny Konkurs Poezji Religijnej

23.04.2014

W Szkole Podstawowej w Glewcu odbył się II Dekanalny Konkurs Poezji Religijnej. W konkursie zaprezentowali się uczniowie z siedmiu szkół. Były to: Szkoła Podstawowa w Biórkowie Wielkim, Szkoła Podstawowa w Glewcu,  Szkoła Podstawowa  w Igołomi, Szkoła Podstawowa w Niegardowie, Szkoła Podstawowa w Koniuszy, Szkoła Podstawowa w Tropiszowie i Szkoła Podstawowa w Wawrzeńczycach.


czytaj dalej...

„Książka – przyjaciel prawdziwy”

23.04.2014

Zakończyliśmy szkolny etap Konkursu Czytelniczego „Książka – przyjaciel prawdziwy”. Konkurs składa się z dwóch etapów: szkolnego i ogólnopolskiego. W pierwszym z nich uczniowie musieli wykazać się zdolnościami aktorskimi oraz dobrą znajomością...


czytaj dalej...

Marzycielska Poczta

23.04.2014

Już po raz drugi w naszej Szkole zorganizowaliśmy akcję pisania listów poprzez Marzycielską Pocztę.  Tuż przed Wielkanocą, 15 kwietnia, uczniowie klas I, II i III stworzyli piękne laurki, listy i kartki świąteczne dla małego Tobiasza.


czytaj dalej...
Wiarygodna szkoła