Ankieta

Jakie są Twoje ulubione zajęcia w szkole?


wyniki

Dzień Profilaktyki

23.04.2014

10 kwietnia w CKiP w Wawrzeńczycach odbyła się konferencja dotycząca szeroko rozumianej profilaktyki. Jednym z punktów spotkania było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na najciekawszy plakat o tematyce profilaktycznej.


czytaj dalej...

Szkolny Turniej tenisa stołowego

23.04.2014

Podczas uroczystego apelu posumowaliśmy Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez Samorząd naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajął Dominik Słoma, drugie Jakub Bracha, a na trzecim uplasował się Piotr Bzdela. Zwycięzcy zostali nagrodzenie zestawami do gry w ping-ponga. 


czytaj dalej...

Sprawdzian szóstoklasisty

01.04.2014

Dziś 1 kwietnia uczniowie szóstej klasy pisali pierwszy ważny egzamin w ich życiu- ogólnopolski sprawdzian szóstoklasisty. Od godziny 9.00 przez 60 minut musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu j. polskiego, matematyki, przyrody i historii. 


czytaj dalej...

Pożegnanie zimy

26.03.2014

Ruszamy gromada , wesołym pochodem, niesiemy Marzannę nad zielona wodę. Płyń sobie, Marzanno, szumiącym potokiem, nad morze szerokie, nad morze głębokie. Zgiń, przepadnij, zimo, i nie wracaj do nas...


czytaj dalej...

1% podatku na naszą szkołę

19.03.2014

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Tropiszów zaprasza rodziców rodziców uczniów, absolwentów szkoły, pedagogów, i przyjaciół szkoły do udziału w przedsięwzięciu przekazania 1% swojego podatku dla naszej szkoły. Poniżej znajduje się...


czytaj dalej...
Wiarygodna szkoła