Brzechwa dzieciom

27 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwa Dzieciom” zorganizowany przez wychowawczynie klas I-III i Oddziału Przedszkolnego. Panie Izabela Lamparska, Anna Szczęch i Anna Kozik przygotowały dla swoich podopiecznych małą niespodziankę – muzyczną interpretację wiersza pt: „Ryby, żaby i raki”.  W jury konkursu zasiedli: pani dyrektor Danuta Kawka, pan Grzegorz Popiel oraz przedstawicielka rodziców pani Małgorzata Słodowska.

W konkursie wzięło udział łącznie 22 uczniów. Dzieci  pięknie przygotowały się do konkursu i zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, dlatego wszystkie występy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Każdy uczestnik na zakończenie konkursu otrzymał dyplom i słodki upominek. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi 2 czerwca w czasie obchodów Dnia Dziecka.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie a rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu!