Ankieta

Jakie są Twoje ulubione zajęcia w szkole?


wyniki

Shake bananowy

01.05.2015

W podręczniku do języka polskiego uczniowie klasy czwartej mieli możliwość zapoznania się z przepisem na shake bananowo-cynamonowy. Przepis tak bardzo się spodobał, że postanowili spróbować jak smakuje w rzeczywistości. 


czytaj dalej...

Euroweek

29.04.2015

W dniach 11-15 kwietnia wybrani uczniowie klas V i VI wzięli udział w zajęciach szkoły młodych liderów Euroweek w Długopolu Zdroju obok Bystrzycy Kłodzkiej. Wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim i były prowadzone przez wolontariuszy z całego świata.


czytaj dalej...

Przedstawienie „Witamy Wiosnę”

23.04.2015

13 kwietnia uczniowie klasy pierwszej zaprosili przedszkolaki z oddziału przedszkolnego na przedstawienie teatralne „Witamy Wiosnę”. Przedstawienie to było finałem tygodniowego projektu śródklasowego. 


czytaj dalej...

Zajęcia kulinarne

17.04.2015

W klasie szóstej na zajęciach technicznych połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Uczniowie w ramach poznawania urządzeń technicznych i zasad obróbki termicznej żywności przygotowali pyszne zapiekanki. 


czytaj dalej...

Wiosna w salach lekcyjnych

13.04.2015

Aura za oknem powoli zaczyna dowodzić pełni wiosny. My w salach lekcyjnych pełnię wiosny już mamy – przygotowaliśmy kąciki przyrodnicze i je pielęgnujemy. Zasialiśmy zioła, przyprawy i inne rośliny zielone. 


czytaj dalej...
Wiarygodna szkoła