Ankieta

Jakie są Twoje ulubione zajęcia w szkole?


wyniki

Z wizytą w Tyńcu

08.04.2015

7.04.2015 r. odbyła się wycieczka dzieci klas I-III do Krakowa. Pierwszym punktem zwiedzania był Kopiec Krakusa, na którym odbywał się festyn wczesnośredniowieczny " Rękawka". Drugim punktem wycieczki był Klasztor Ojców Benedyktynów w Tyńcu.


czytaj dalej...

Sprawdzian szóstoklasisty

01.04.2015

Dziś 1 kwietnia uczniowie szóstej klasy pisali pierwszy ważny egzamin w ich życiu- ogólnopolski sprawdzian szóstoklasisty. Od godziny 9.00 przez 80 minut musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu j. polskiego i matematyki. Druga część z języka angielskiego trwała 45 minut i zaczęła się o 11:45. Wszystkim szóstoklasitom życzymy jak najlepszych wyników!


czytaj dalej...

Konkurs Poezji

30.03.2015

Dnia 27 marca uczennica pierwszej klasy – Gabriela Łoboda wzięła udział w III Dekanalnym Konkursie Poezji Religijnej organizowanym przez Szkołę Podstawową w Glewcu przy współpracy z Parafią Rzymskokatolicką w Igołomi.


czytaj dalej...

Witamy Wiosnę!

22.03.2015

W piatek 20 marca uczniowie naszej szkoły pożegnali zimę. Pod opieką nauczycieli spalono Marzanny wykonane przez każdą klasę na lekcji plastyki. Oprócz uroczystego powitania wiosny mogliśmy również podziwiać częściowe zaćmienie słońca. 


czytaj dalej...

Konkurs "Zuch"

22.03.2015

13 marca uczniowie z klas I-III zmierzyli się z konkursem ZUCH, czyli testem zintegrowanym dotyczącym zagadnień programowych z zakresu edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Konkurs rozwija wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci.


czytaj dalej...
Wiarygodna szkoła