Bal Seniora 2020r.

23 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Seniora.

Jak co roku uroczystość cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Mogliśmy przyjąć  znamienitych Gości: Babcie i Dziadków uczniów naszej szkoły.
Ten dzień miał wszystkim przypomnieć jak ważną rolę w życiu młodego człowieka pełnią dziadkowie.

Harmonogram imprezy był następujący.

Jako pierwsze wystąpiły dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej. Każdy zabrał głos i miał okazję pięknie wyrecytować swój wiersz. Dzieci w strojach krakowskich zaprezentowały także taniec Krakowiak. Pod przewodnictwem p. Klaudii Wójcik.

Kolejno klasa 0 pod opieką p. Agnieszki Król, zaprezentowała wierszyki i piosenki dla babci
i dziadka oraz humorystyczną scenkę pt "Dzień z życia babci i dziadka" występ został ubogacony tańcem ludowym trojakiem.

Następnie dziadkowie mieli okazję przypomnieć sobie dawne czasy, jak to wszyscy stali
w kolejce po produkty tak trudno dostępne i dzięki temu mieli okazję się poznać. W przezabawnym skeczu wystąpiły dzieci z klasy I pod przewodnictwem p. Agnieszki Król.

Inscenizacja "Herbatka u babci i dziadka" to kolejna część wystąpień artystycznych dzieci. Uczniowie klasy II pod opieką p. Anny Kozik przedstawiły scenkę z życia rodzinki, która właśnie odwiedziła swoich dziadków.

Klasa III wraz z wychowawcą p. Natalią Rutką- Gliksman zaprezentowała wzruszającą opowieść "Dziewczynka z zapałkami".

Następnie nadszedł czas na wystąpienia muzyczne i taneczne. Pod przewodnictwem
p. Joanny Ruchwy i akompaniamencie starszych uczennic, wszyscy głośno zaśpiewali "Sto lat" na cześć Gości.

Na zakończenie części artystycznej, p. Paweł Błaszkiewicz przygotował choreografię dla uczniów klasy młodszych i starszych.

Dzieci z oddziału przedszkolnego - rozgrzewka piłkarska

Klasa I i III - taniec Zumba

Klasa II - taniec do utworu "Kamień z napisem Love"

Klasy starsze- występ Cheearlderek do muzyki Shakiry

Na podsumowanie uczniowie wręczyli wykonane przez siebie upominki.

Ten wyjątkowy dzień można podsumować poniższymi słowami:

Kochana babciu, kochany dziadku,

Życzymy Wam zdrowia dobrego,

Gdyż skarbu lepszego nie znamy od tego.

Miłość ma również wielkie znaczenie,

Tej jednak doznacie na pewno wiele.

Kochać Was będziemy i nie przestaniemy,

Bo wiemy, że od Was to samo dostaniemy!

Mimo wszelkich trudności i chorób, dzieci zaprezentowały się na scenie najpiękniej jak umiały. Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas!