Bal Seniora 2023

W czwartek 16 lutego w naszej szkole odbył się Bal Seniora. Z okazji tego święta przedszkolaki i młodsi uczniowie przygotowali, pod okiem wychowawców i nauczycieli, występ dla swoich Dziadków i Babć. Dzieci pięknie recytowały wiersze i prezentowały piosenki. Uczniowie klas I-III również przygotowali piosenki, życzenia  i wspaniałe tańce. Klasa I zatańczyła poleczkę, klasa II taniec hiszpański, a klasa III zumbę.  Następnie czas naszym Gościom umilał śpiew znanych piosenek w wykonaniu dzieci z klasy IV i V oraz przygrywającej na gitarze p. A. Ruchwy.  Do wspólnej zabawy zaprosiły  Dziadków także mamy współorganizujące tę uroczystość.  Dziadkowie i Babcie mogli sprawdzić swoje siły w różnych konkurencjach. Wszystkim dopisywał dobry humor.

Dziękujemy Gościom za przybycie oraz Rodzicom za pomoc przy organizacji Balu Seniora.