Czystość w klasach – wyniki konkursu

W marcu br. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs czystości klas. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-VI. Czystość w salach lekcyjnych sprawdzana była podczas lekcji, ewentualnie przerw, w losowo wybranym dniu i porze, w okresie od kwietnia do czerwca. W skład komisji oceniającej weszli: przedstawiciel Rady Pedagogicznej, przewodniczący SU oraz dwóch członków: przedstawiciel klas I-III i IV-VI. Otrzymywane punkty zapisywane były w tabeli konkursowej i zamieszczane na gazetce Samorządu Uczniowskiego. Rywalizacja pomiędzy poszczególnymi klasami do końca była zacięta i przysporzyła wielu emocji. A oto wyniki:

1 miejsce – kl. V (156,5 pkt)

2 miejsce – kl. VI (147,5 pkt)

3 miejsce – kl. I i IV (po 146 pkt)

Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody, które z pewnością przydadzą się w dalszych staraniach o nienaganny stan sal lekcyjnych. Serdecznie gratulujemy!!!