Festyn Rodzinny "Z rodziną jest najlepiej"

18 czerwca w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Przedszkolaki i uczniowie z klas młodszych pod czujnyum okiem nauczycieli przygotowali program artystyczny z okazji Dni Mamy i Taty. Wzdruszeniom i zachwytom nie było końca...

Po części artystycznej na uczniów czekało mnóstwo atrakcji tj, dmuchane zamki, fotobudka, animacje, malowanie twarzy. Można było skosztować pysznych wypieków z kawiarenki oraz potraw z grilla. Na boisku rozegrano mecz drużyn mieszanych dziecko+rodzic. Pozatym rodzice i uczniowie wzięli udział w konkursach, które przysporzyły uczestnikom dużo adrenaliny i dobrej zabawy.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w organizacji festynu. Aby przedszkolacy i uczniowie mogli cieszyć się bezpłatnymi atrakcjami niezbędni byli spomnsorzy, którym serdecznie dziękujemy!!!

Nasi sponsorzy:

Rada Sołecka Wsi Tropiszów

OSP Tropiszów

Radny Gminy Igołomia- Wawrzeńczyce- Artur Stępa

Zastępca Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce- Henryk Jończyk

Marcin Gazarkiewicz

Rodzice uczniów klasy VI

Poniżej znajduje się galeria ze zdjęciami z festynu.

Zapraszamy do obejrzenia!