Ślubowanie klasy I

13 X 2017r. w naszej Szkole miała miejsce uroczystość ślubowania klasy pierwszej. Nasi najmłodsi uczniowie w towarzystwie klas II oraz III, nim złożyli przysięgę, że będą przynosić dumę swoim rodzicom, nauczycielom i ojczyźnie, pokazali się w krótkim programie artystycznym. Zaprezentowali to, czego nauczyli się od 4 września. Następnie uroczyście ślubowali przed sztandarem szkoły, po czym Pani Dyrektor Magdalena Gudowska - Betta, każdego z uczniów pasowała na ucznia. Dzieci otrzymały legitymacje szkolne, dyplomy oraz słodkie upominki od rodziców. Od uczniów klas starszych otrzymali słowniki ortograficzne, które niebawem będą przydatne na zajęciach. Na zakończenie uczniowie pozowali do zdjęcia grupowego, które będzie dla nich pamiątką.