Wyjazd mikołajkowy klas IV-VIII

6 grudnia uczniowie klas IV-VIII wraz z wychowawcami wybrali się na mikołajkowy wyjazd do Multikina. Uczniowie oglądali świąteczny film pod tytułem ,,Magiczne święta Ewy". Była to wzruszająca opowieść z przesłaniem, która obfitowała w piękne kadry ukazujące malowniczą przyrodę w zimowej aurze. Przede wszystkim był to jednak film przedstawiający trudne, ale i piękne relacje rodzinne oraz wartości, o które warto walczyć mimo trudności czy przeciwności losu. Uczniowie wychodzili z filmu radośni i wzruszeni, a to chyba najlepszy dowód na to, że im się podobało. Po uczcie dla ducha przyszedł czas na ucztę dla ciała, więc przystankiem w drodze powrotnej był wyczekiwany McDonald's, gdzie uczniowie zajadając ulubione przekąski rozmawiali na temat oglądanego filmu.Po zakończonej wycieczce uczniowie w radosnych, mikołajkowych nastrojach wrócili do domów.