Akcja "Pomoc dla Daniela"

Podsumowanie akcji charytatywnej „Pomoc dla Daniela” przeprowadzonej w naszej Szkole.

W grudniu 2013 r. rozpoczęliśmy akcję charytatywną „Pomoc dla Daniela”. W tym czasie na terenie szkoły prowadzona była zbiórka pieniędzy przeznaczona na rehabilitację Daniela Kowala. Uczniowie aktywnie włączyli się do akcji, podobnie jak mieszkańcy Tropiszowa, którzy podczas zebrania wiejskiego również wsparli ten szczytny cel.

Na pomoc Danielowi przekazano także część pieniędzy zebranych podczas Balu Seniora (30.01.2014 r.)

Łącznie zebraliśmy 1100 zł.  (400 zł-zbiórka do puszki + 700 zł –zbiórka podczas Balu Seniora).

Cała kwota została przekazana 18 lutego na konto Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, pod której opieką znajduje się Daniel.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję.

I. Wilkosz