Dzień Nauczyciela

Jak co roku w październiku obchodzimy Święto Komisji Edukacji Narodowej! To szczególnie ważna uroczystość dla całej szkolnej społeczności. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował program artystyczny zadedykowany Nauczycielom. W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie klas IV-VI. Wykonawcy zaprezentowali swe umiejętności recytatorskie, wokalne a także kabaretowe. Grono Pedagogiczne usłyszało wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń. W tym dniu do naszej szkoły przybyło także wielu gości, z Zarządem Gminy na czele, którzy uświetnili swą obecnością uroczystość. Aby zadośćuczynić tradycji - uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli kwiaty. Wszystkim obecnym udzielił się podniosły nastrój. Wspólne świętowanie pozostawiło w sercach pedagogów ciepłe uczucia i dodało im sił do dalszej, owocnej pracy!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego M.Gudowska-Betta